CPAP

Bezdech senny – aparat CPAP

Bezdech senny stanowi dolegliwość, która nie tylko prowadzi do zaburzeń snu i ciągłego zmęczenia w ciągu dnia, ale też może wpływać na pogorszenie ogólnej kondycji organizmu, rozwoju poważnych chorób obejmujących schorzenia, jak i poważne zaburzenia, w tym pracy serca. Celem leczenia bezdechu sennego oferujemy Państwu zastosowanie nowoczesnego i skutecznego aparatu CPAP, który odpowiednio wspiera funkcję oddychania podczas snu i zapobiega zatrzymywaniu się oddechu.
CPAP jest formą wspomagania oddychania, która jest stosowana w leczeniu płytkiego oddechu podczas snu, obturacyjnego bezdechu sennego i chrapania. Wykorzystanie aparatu CPAP jest powszechnie stosowaną i jedną z najskuteczniejszych metod leczenia bezdechu. Obturacyjny bezdech senny leczony aparatem CPAP pozwala normalnie funkcjonować w ciągu dnia wszystkim pacjentom a w nocy zapewnia stabilny sen. Dzięki systematycznemu stosowaniu metody CPAP pacjenci znacząco poprawiają jakość swojego snu, co przekłada się na polepszenie stanu zdrowia. Dodatkowo niwelują senność w ciągu dnia co skutkuje lepszą koncentracją.

Aparat CPAP

Do wykorzystania metody CPAP jako formy leczenia bezdechu sennego szczególnie polecamy poniższe urządzenia. Pacjenci korzystający z aparatów dostępnych w naszym asortymencie są w pełni usatysfakcjonowani, podnoszą komfort swojego życia, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. Pragniemy zaznaczyć, że aparaty CPAP dla ubezpieczonych pacjentów są częściowo refundowane przez NFZ.

  • Prisma SOFT – aparat utrzymuje stałe ciśnienie w drogach oddechowych bez względu na rodzaj maski CPAP i zapewnia skuteczną terapię. Funkcje takie jak na przykład automatyczne włączanie się urządzenia, wyłączanie się po zdjęciu maski oraz obniżanie ciśnienia na czas wydechu zapewniają komfort obsługi i wygodę użytkowania. Do zestawu dołączone są silikonowa maska nosowa, przewód powietrzny oraz filtry zapasowe,
  • AirSense 10 Elite CPAP – aparat szczególnie charakteryzujący się nawilżaczem powietrza oraz podgrzewanym przewodem, które w połączeniu ze sobą dostarczają pacjentowi jak najbardziej korzystny poziom nawilżenia. Dodatkowo, posiada system łączności bezprzewodowej oraz możliwość zapamiętywania i przechowywania danych. Urządzenie dostępne jest z maskami nosową, nosową premium oraz twarzową.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4